Jak stworzyć komputerowy filmik typu glitch

Jak stworzyć komputerowy filmik typu glitch

Jeśli szukasz do tworzenia wideo glitch komputera, istnieje kilka programów, które mogą pomóc w tym procesie. Wśród nich są Adobe Premiere Pro i Movavi Video Editor Plus. Innym świetnym programem jest ImageGlitcher, który pozwala na edycję i tworzenie komputerowych filmów glitch. Oprócz tych, można również użyć filtra glitch na pojedynczym segmencie wideo. To może pomóc w tworzeniu sekwencji marzeń lub portretować określony nastrój.

Movavi Video Editor Plus

Jeśli kiedykolwiek zauważyłeś, że Twoje filmy zawierają glitche komputerowe, możesz spróbować Movavi Video Editor Plus. Ten program do edycji wideo typu all-in-one jest dostępny do pobrania w ramach rocznej subskrypcji i zawiera bezpłatne aktualizacje. Movavi występuje w trzech różnych wersjach: osobistej, biznesowej i komercyjnej. Edycja biznesowa zawiera specjalistyczne narzędzia do użytku komercyjnego i dodatkowe pakiety, takie jak LUT-y i nowe animacje tekstowe.

Podczas edycji filmu możesz również uzyskać dostęp do urządzenia przechwytującego wideo, prowadzić narrację i dodawać muzykę. Po zakończeniu możesz wyeksportować film w wybranym formacie i jakości. Możesz nawet stworzyć własne wideo z serii zdjęć. Następnie wystarczy kliknąć przycisk „Eksportuj”, aby go zapisać. Możesz również dodać adnotacje, aby nadać filmowi bardziej profesjonalny charakter.

Adobe Premiere Pro

Używanie programu Adobe Premiere Pro do tworzenia wideo typu glitch to prosty sposób na dodanie ciekawego efektu do swoich filmów. Glitche występują, gdy losowe zmiany w treści wideo pojawiają się w krótkich seriach. Można je również wykorzystać do stworzenia efektu podróży w czasie. W tym poradniku dowiesz się, jak stworzyć ten efekt w Premiere Pro. Aby rozpocząć, skonfiguruj swój projekt i zaimportuj materiał wideo. Po zaimportowaniu materiału wideo powiększ obszar, w którym występuje glitched i wytnij kilka klatek po kolei. Użyj narzędzia Selection (Zaznaczanie), aby zaznaczyć klatki i usunąć je.

Istnieje wiele sposobów na stworzenie glitch video. Adobe Premiere Pro ma wbudowane narzędzia do tworzenia różnych fajnych glitchy. Ten program do edycji posiada również narzędzia do tworzenia migoczących, zniekształconych obrazów. Te efekty glitch mogą być stosowane w całym klipie lub przed przejściem. Narzędzia te są również doskonałe do tworzenia sekwencji marzeń, dzięki czemu można pokazać konkretny nastrój lub emocje z wideo.

ImageGlitcher

ImageGlitcher to prosta aplikacja internetowa, która dodaje efekt glitch do dowolnego obrazu. Program posiada intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikom dostosować jasność, glitchiness, linie skanowania i więcej. Po osiągnięciu pożądanego efektu, użytkownicy mogą zapisać obraz. W przeciwieństwie do innych aplikacji glitch, ten nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w edycji lub wiedzy technicznej. Zapewni wysokiej jakości efekty glitch przy minimalnym wysiłku. Jednak ma pewne ograniczenia.

Oprogramowanie pochodzi z szeregiem funkcji, w tym Classic Mode, Block-Shuffle Mode, i XC Mode. Zawiera również pięć trybów niedestrukcyjne, w tym Hell-O-Vision Extra, Linus, i BNNZ. Po znalezieniu idealnego efektu glitch, można zapisać edytowany obraz i udostępnić go w Internecie. Dla jeszcze większej elastyczności, ImageGlitcher pozwala użytkownikom zapisać swój obraz do przyszłego użytku.

Flixier

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swoich ulubionych filmów z powodu usterki komputera Flixier, możesz spróbować wyłączyć oprogramowanie zabezpieczające i dodać stronę internetową do zaufanych stron. Serwery DNS Twojego dostawcy usług internetowych zajmują się tłumaczeniem adresu internetowego Flixiera na adres czytelny dla maszyny. W niektórych przypadkach te serwery DNS mogą być uszkodzone lub zniszczone. Te kroki pomogą naprawić wszelkie usterki komputera Flixier.

Inną możliwością stworzenia filmu o glitchu komputera Flixier jest strona internetowa Flixier. Umożliwia ona przesyłanie filmów w Internecie i współpracę w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi i kolegami. Flixier zawiera również bibliotekę obrazów stockowych i klipów wideo do edycji. Witryna pozwala dodawać tekst i obrazy, a także edytować filmy w czasie rzeczywistym. Oprócz edycji filmów można je również publikować w serwisie YouTube i większości serwisów społecznościowych.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *