Na czym polega wirtualne biuro?

Biuro Warzawa Wola

Wirtualne biuro to nowoczesna alternatywa dla przedsiębiorców, którzy poszukują realnych oszczędności. Co warto wiedzieć o usługach e-biura? Czy wirtualny adres to legalne rozwiązanie? Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług biura wirtualnego. 

Wirtualne biuro – jak działa?

Wysokie ceny wynajmu powierzchni biurowej w Warszawie i okolicach sprawiają, że przedsiębiorcy poszukują tańszej alternatywy. Atrakcyjna oferta wirtualne-biuro-wola.pl cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów i startupów. Na czym polega usługa wirtualnego biura? E-biuro umożliwia wynajęcie adresu do rejestracji Twojej firmy w urzędach, korespondencji oraz celów marketingowych. Korzystasz z wirtualnego adresu, bez ponoszenia kosztów wynajmu powierzchni biurowej, wyposażenia i utrzymania. Zazwyczaj w pakietach biura wirtualnego dostępne są również usługi dodatkowe w konkurencyjnej cenie ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej. Wirtualne biuro na Woli w podstawowym pakiecie oferuje adres do rejestracji w US, ZUS, GUS i KRS oraz obsługę korespondencji przychodzącej. 

Czy wirtualne biuro jest legalne?

Wirtualne biuro Warszawa Wola to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, ale czy jest zgodne z prawem? Okazuje się, że rejestracja działalności gospodarczej pod wirtualnym adresem jest całkowicie legalna, co potwierdza wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z 2014 roku. Warto jednak wiedzieć, że urzędy zastrzegają sobie, że pod wirtualnym adresem musi być faktycznie prowadzona działalność gospodarcza. Oznacza to, że pod wskazanym adresem musi istnieć lokal biurowy, z którego korzystają przedsiębiorcy. Zapis ten nie nakłada obowiązku przebywania pod wskazanym adresem w celu prowadzenia działań firmowych, chodzi o to, że wirtualnym adresem nie może być lokal lub budynek uniemożliwiający prowadzenie firmy. Zapis ten związany jest z częstymi praktykami wynajęcia adresu siedziby na opuszczonej działce lub lokalu wymagającego remontu. Wybierając wirtualne biuro na warszawskiej Woli zyskujesz adres siedziby w atrakcyjnej lokalizacji oraz możliwość korzystania z usług wirtualnego sekretariatu. 

Kto może zarejestrować firmę pod wirtualnym adresem?

Wirtualny adres jest korzystnym rozwiązaniem dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i freelancerów. Z usług wirtualnego biura chętnie korzystają przedsiębiorcy, których działalność nie wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem jak: webmasterzy, graficy komputerowi, agencje seo, wirtualne asystentki, copywriterzy, tłumacze czy specjaliści marketingu internetowego lub social media. Okazuje się, że z wirtualnego adresu mogą również skorzystać prowadzący spółkę cywilną, komandytową, handlową, akcyjną czy spółkę z o.o.  W świetle obowiązujących przepisów spółka może być zarejestrowana jedynie w przypadku, jeśli pod wskazanym adresem istnieje możliwość obsługi korespondencji firmowej. E-biuro Warszawa Wola oferuje profesjonalne usługi wirtualnego sekretariatu zawierające przyjmowanie przesyłek zwykłych, poleconych, kurierskich, odbiór awizo, skanowanie poczty, powiadomienia o nadchodzącej przesyłce, przygotowanie oraz wysyłkę korespondencji na wskazany adres. Pełna obsługa korespondencji umożliwia rejestrację spółki pod wirtualnym adresem. Dodatkowo, przedsiębiorcy mogą skorzystać z dodatkowych usług zawartych w atrakcyjnych cenowo pakietach dla firm. Wirtualne biuro Warszawa Wola oferuje przedsiębiorcom usługi księgowe, doradztwo podatkowe, obsługę prawną oraz pomoc w rejestracji spółek w najniższej cenie na rynku. Wirtualne biuro to sprawdzone rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących usług na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. Skorzystaj ze wsparcia doświadczonych specjalistów z zakresu marketingu, księgowości, prawa podatkowego, gospodarczego i administracyjnego oraz adresu do rejestracji w prestiżowej lokalizacji.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *